חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תותבות

תפקידן של תותבות רגליים וידיים הוא להשיב יכולת חלקית לתפקוד של גפיים, כמו גם לתרום לביטחון העצמי ולהתמודדות הנפשית והפיזית של אובדן איבר. מכון אשד אורטופדיה מעסיק את טובי אנשי המקצוע בתחום ומשקיע מאמצים רבים לפיתוח של תותבות מתקדמות ולהתאמה טובה של המוצרים לצרכים של המטופלים.
התאמת תותבות מצריכה יחס אישי כלפי המטופל, כאשר תהליך זה כרוך בהיכרות עם המטופל ובזיהוי נכון של הצרכים שלו. המטרה היא להתאים תותבות שיאפשרו הסתגלות וחזרה לתפקוד עצמאי עד כמה שניתן לא יגרמו לכאב או לחוסר נוחות ומעבר לכל דבר – ישפרו את איכות חייו של המטופל.

משתפרים בשבילכם


מכון אשד אורטופדיה שם לו למטרה להוביל את התחום המורכב והרגיש של התאמת תותבות, והוא לא חוסך במאמצים כדי למצוא פתרונות רבים ויצירתיים עבור לקוחותיו אשר מציאות חייהם השתנתה ונאלצים להתמודד עם קטיעה של איבר. אנו משקיעים ללא הרף במחקר ובפיתוח ומעודכנים בכל חידוש ומחקר שנערך ברחבי העולם, בנוסף אנו מציעים מבחר של כל האביזרים הנלווים הקיימים לבעלי תותבות, החל ממשחות וכלה כיסויים וריפודים, כל זאת בכדי לספק פתרונות טובים ומותאמים אישית לכל צורך.

הניסיון שלנו הוא היתרון שלכם


מכון אשד עוסק בהתאמת תותבות מזה למעלה מ- 25 שנה, ובתקופה זו צבר ידע רב וניסיון נרחב. כל הידע הזה הופך ליתרון עצום עבור המטופלים שמגיעים אלינו. למומחים שלנו ניסיון נרחב ביותר בהתאמה של תותבות רגל עבור קטיעות מכל הסוגים, לרבות קטיעות כף רגל, קטיעות מתחת לברך, מעל הברך ודרך האגן. כמו כן, אשד מתמחה בהתאמת תותבות עבור כל סוגי קטיעות היד, אשד הינו המכון המתקדם והמוביל בארץ לתותבות כף יד, קטיעות מתחת או מעל למרפק ודרך הכתף.
אנו מציעים מגוון סוגים של תותבות, לרבות קוסמטיות, בעלות תפקוד חלקי או תפקוד מלא. תותבות אלקטרוניות ותותבות לכל ענפי הספורט השונים. אנו מודעים לכך שתהליך ההתאמה והקליטה של התותב מצריכה ידע, מיומנות, סבלנות וזמן, ודואגים להעניק לכם את כל הדרוש למען רווחתכם, לאורך כל השנים שם בשבילכם.
המומחים שלנו עושים הכול למען נוחותכם ואיכות החיים שלכם.

אולי יעניין אותך גם

תותבות ידיים

תותבות ידיים מתחלקות למספר סוגים: תותבות קוסמטיות- כף היד והכפפה מותאמים לגפה החסרה כמו כף היד הנגדית הקיימת. הצבע והגודל מדמים יד אמיתית. לעיתים אפילו

קרא עוד »

תותבות

תפקידן של תותבות רגליים וידיים הוא להשיב יכולת חלקית לתפקוד של גפיים, כמו גם לתרום לביטחון העצמי ולהתמודדות הנפשית והפיזית של אובדן איבר. מכון אשד

קרא עוד »

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
1-700-700-397

חוזרים אלייך עם הצעת מחיר למוצר
דילוג לתוכן