חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קבוצת ניאובוק

הטובים ביותר חוברים להכי טובים שיש!

הודעה על שינוי מבנה הבעלות של חברת אשד טכנולוגיה מתקדמת בע"מ.

ענקית הפרוטזות העולמית, חברת Ottobock מגרמניה וחברת אלדן ציוד אלקטרוני בע"מ (מקבוצת ניאופרם), רכשו שני מכוני פרוטוזות בישראל.
המכונים שנרכשו הם רשת מכוני "אשד" ומכון טכנולג. חברת אלדן ואוטובוק רכשו את מכוני הפרוטזות הללו במטרה לשדרג את איכות השרות למתן הפרוטזות למטופלים וכן להרחיב את השרות הקיים בישראל.

כבר יותר מ-100 שנים, חברת אוטובוק מפתחת פתרונות חדשניים לאנשים עם מוגבלות בניידות. כחברה להעצמה אנושית, אוטובוק מקדמת חופש תנועה, איכות חיים ועצמאות. פעילות החברה מתבססת על ידי יותר מ-9,000 עובדים שפועלים ללא הרף ב-135 מדינות על מנת לאפשר לאנשים לחיות את חייהם בצורה הטובה ביותר שהם רוצים. החברה שנוסדה בשנת 1919 מציבה ללא הרף סטנדרטים חדשים ודוחפת קדימה את הדיגיטליזציה של התעשייה – יחד עם שותפיה, חברות האספקה הרפואית ומוסדות מחקר בינלאומיים.  החברה, אשר מרכזה בדודרשטאט שבגרמניה, הינה מובילת השוק העולמי בתחום הביוניקה האנושית ותומכת במשחקים הפראלימפיים עם המומחיות הטכנית שלה מאז 1988.

חברת אשד אורטופדיה מתקדמת בע"מ, החלה את פעילותה בשנת 1985 והינה יצרנית התותבות (פרוטזות) הגדולה בישראל .
החברה מתמחה בהתאמת תותבות לכל סוגי קטיעות גפיים, מעניקה מגוון פתרונות יחודיים לקטועי גפה תחתונה ועליונה, ובהם פתרונות ביוניים, מהמתקדמים בעולם.

אשד מעניקה את שירותיה בתחום התותבות והציוד האורטופדי  לרבות כסאות גלגלים,למוסדות הגדולים בארץ, ובהם, משרד הבריאות, משרד הביטחון וקופות החולים. כמו כן , החברה בעלת ניסיון רב בניהול מכרזים ושירותים בפריסה ארצית ,בתחומי אספקת אביזרי אורטופדיה וייצור מדרסים, לחיילי צה"ל, למבוטחי קופות החולים ולזכאי אגף השיקום

חברת טכנולג נוסדה בשנת 2003 על ידי אבי טלמור ומיכה חייט עם ניסיון וידע של 40 שנה בתחום האורתופדיה. החברה מתמכה בייצור והתאמת פרוטזות לרגליים, התאמת מדרסים, והתאמת מוצרים אורטופדיים שונים. בזכות אהבתנו למקצוע אנו מצליחים להעביר לכם את התחושה באווירה ביתית, יחס אישי כשאנו מקפידים להעניק לכם מקצועיות, אמינות ושירות.

בזכות שיתוף הפעולה עם החברות המובילות בעולם טכנולג הופכת להיות מקצוענית ומובילה בתחום הפרוטזות לרגלים והתאמת מדרסים ואתם כלקוחות הנהנים העיקריים. כל זאת, תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים מהשלב ההתחלתי ועד סופו.

התאמת המוצר באופן אישי

לכל אחד יש את הצרכים והדרישות להם אתם זקוקים. מכוני אשד וטכנולג מתאימים את הפתרונות לפי צרכי הלקוחות.

שיתופי פעולה

מכוני אשד וטכנולג עובדים בשיתוף פעולה עם בתי החולים ועם כל בעלי המקצוע בתחום השיקום כדי שהמטופלים יצאו הנשכרים ביותר. לקוחות המכונים כוללים את משרד הביטחון, משרד הבריאות, אנשי צבא וכוחות הביטחון וספורטאים רבים שמתחרים בתחרויות פרא-אולימפיות עם פרוטזות לרגל מיוחדות לספורט תחרותי, עם מדרסים בהתאמה אישית, מגנים ותומכים אורטופדים שונים. האווירה במכונים משפחתית ומקצוענית את זאת ניתן להרגיש מהרגע הראשון. 

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
1-700-700-397

חוזרים אלייך עם הצעת מחיר למוצר
דילוג לתוכן