חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מידע לנכה משרד הבריאות

חברת אשד אורטופדיה מתקדמת בע"מ הינה ספקית מורשית של מכון לואיס – גוף הביצוע של משרד הבריאות. משרד הבריאות משתתף במימון מכשירי שיקום וניידות, על פי התוספת השלישית לחוק ביטוח בריאות ממלכתי ובכפוף לנוהל מכשירי שיקום וניידות.
אשד אורטופדיה מתקדמת בע"מ מורשית לשווק לזכאי משרד הבריאות תותבות רגליים, תותבות ידיים, מכשירים אורטופדיים ונעליים אורטופדיות בהתאמה אישית לפי מידת גבס.

תהליך מימוש הזכאות

על מנת לקבל אישור זכאות ממשרד הבריאות או ממכון לואיס, יש צורך במרשם לאביזר או מכשיר מאת רופא שיקומי באזור מגוריך. ניתן לעשות זאת באמצעות תיאום תור דרך המוקד במכון לואיס, בטלפון: 03-7575660.
לאחר קבלת ההפניה מהרופא השיקומי, יש לפנות אלינו בטלפון 03-5355033 (שלוחה 9). אנו נעזור בהמשך ההליך לקבלת אישורים מאת מכון לואיס.
קיימת השתתפות עצמית קבועה בסך 25% מערך העבודה. במקרים של הכנסה נמוכה או היעדר הכנסה, ניתן להקטין את אחוז ההשתתפות על ידי פניה ללשכת הבריאות המחוזית במקום מגוריך. נשמח לסייע גם בטיפול בהליך זה.
לאחר קבלת כל האישורים, אנו נבצע את התותב, המכשיר או הנעליים הרפואיות. עם תום העבודה, יש לחזור לרופא השיקומי על מנת שיאשר את האביזר אשר נבנה עבורך.

תותבת ראשונה?

ההליך מעט שונה במקרים של מטופלים אשר זו התותבת הראשונה שלהם ונדרשים לאשפוז ללימוד הליכה. אנו באשד נשמח לעמוד לרשותך בצומת חשוב זה של החיים וללוות אותך, הן בתהליך האדמיניסטרטיבי והן בהליך המקצועי עד להצלחת הטיפול.
אנחנו זמינים עבורך בטלפון 03-5355033 (שלוחה 9).

תותבות במקרים של חוסר מולד

במקרים של חוסר מולד, ישנה מרפאה מיוחדת לחוסר מולד בימי שני בבית החולים תל-השומר. על מנת לקבוע תור יש להתקשר למספר 03-5303718.
כמובן שנשמח להעניק הסבר מפורט יותר באופן אישי, בטלפון 03-5355033 (שלוחה 9).

כיסאות גלגלים ידניים לנכים

נכון להיום, אשד אורטופדיה מתקדמת בע"מ מספקת לנכים באופן ישיר כיסאות גלגלים בסיווג "משודרג", ובשאר הסיווגים נשמח ללוות את המטופל עם שותפינו העסקיים. לכל שאלה בתחום, אנא התקשרו למחלקת כיסאות גלגלים – ירדנה או שלומי בטלפון 03-5355033 (שלוחה 5).

להלן הכיסאות בסיווג משודרג:
כיסא – אלומיניום VEGA ,VEGA E, VEGA D
כיסא – טיטניום ALHENA

אביזרי עזר, מכשירי ניידות ואביזרים משלימים לאוכלוסיית הנכים

ניתן להשיג אצלנו מגוון אביזרי עזר ואביזרים משלימים לאוכלוסיית הנכים, במימון משרד הבריאות ו/או ברכישה פרטית:

  • כריות לכיסאות גלגלים
  • מערכות עזר חשמליות
  • לכיסאות גלגלים
  • מזרנים נגד פצעי לחץ
  • אביזרי עזר להליכה
  • עמידונים לילדים ולמבוגרים

תהליך מימוש הזכאות למכשירי ניידות:

יש לבצע פניה ראשונית לרופא המשפחה בקופת החולים או – במקרה של ילדים בעלי צרכים מיוחדים – למסגרת החינוך המיוחד, בבקשה לאישור השתתפות ברכישת המכשיר.
רופא המשפחה או נציג קופת החולים ימלאו במעמד הפנייה טופס רפואי תפקודי. את הטופס יש להעביר לפיזיותרפיסט או למרפא בעיסוק, בעלי תעודת הרשאה להמלצה עבור משרד הבריאות.

לאחר קבלת אישור זכאות ממשרד הבריאות, ניתן ליצור קשר עמנו בטלפון / מייל / פקס / אתר האינטרנט. יש להעביר אלינו את טופס אישור הזכאות ואת המפרט המאושר. אנו ניצור איתך קשר ונגיע אליך לצורך הדגמת המכשיר וכן התאמה ואספקה.

כמו כן, ניתן להגיע אלינו אל מרכז התצוגה ולהתרשם במקום:

  • תצוגה מרכזית – תל השומר, קציר 2, רמת גן
  • חיפה, רחוב תל אביב 11, קריית אליעזר
  • ירושלים, האומן 24 (בית האומן), אזור התעשייה תלפיות

לאחר ההתאמה והאספקה, ובהתאם להנחיות משרד הבריאות, יהיה עליכם לחתום על מספר מסמכים המעידים על קבלת המכשיר וכן על התחייבותכם להשיב את המכשיר בתום השימוש.
שימו לב: יש לשמור על תקינות המכשיר לאורך כל תקופת השימוש בו. נדרש אחסון של המכשיר במקום סגור ובטוח. במקרה של תקלה במכשיר בעתיד, תוכלו לפנות אלינו לצורך ביצוע התיקונים. לידיעתכם, משרד הבריאות יממן עבורכם את עלות התיקון, למעט במקרים של תקלות הנובעות משימוש לא סביר.
לפרטים נוספים אודות הזכאות והמימון של משרד הבריאות היכנסו לאתר המשרד.האו

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
1-700-700-397

חוזרים אלייך עם הצעת מחיר למוצר
דילוג לתוכן