חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מדרסים לסוכרתיים

סוכרת היא למעשה בעיה בחילוף החומרים. המחלה מאופיינת ברמות גלוקוזה גבוהה בדם.
סוכרת נגרמת על ידי חוסר יכולת של הגוף לייצר מספיק אינסולין, או אי יכולת של התאים להגיב לאינסולין הנוצר בגוף.

במצב בו הגוף סובל מתופעות אלו במשך זמן ממושך, יכול להיווצר נזק או הידרדרות במצב העצבים, הכליות, בעיניים ובכלי הדם. סוכרת מעכבת גם את היכולת של הגוף להילחם ביעילות בזיהומים. מצב כזה יכול להוביל למצבים חמורים יותר ואף לפגיעה בחלקי הגוף.
הסיבוך הנפוץ ביותר של סוכרת, אשר יכול מהר מאוד להפוך לפגיעה רצינית אם לא מטופל כראוי, הוא נזק או פגיעה של כפות הרגליים.

בעיות בכף הרגל, זיהומים, דלקות או כאב אקוטי ברגל יכול להחליש את גוף רגיל. לאנשים עם מחלת סוכרת, לעיתים מתפתח נזק עצבי לרגלים ואז נוצר מצב שבו הם למעשה לא יכולים לחוש בבעיות שנוצרות להם בכף הרגל. מצב זה מונע מהם להעריך פגיעה בכף הרגל מוקדם מספיק. למשל חתך קטן, מבלי שהבחינו בו, יכול לגרום לחולי הסוכרת, דלקת, כאבים ואף זיהום ברגליים.

רוב בעיות הרגליים של חולי סכרת, נגרמות בגלל חוסר התאמה או התאמה גרועה של הנעלה או לחלופין תמיכה לא מספקת בכף הרגל ובקשת על ידי מדרס לא מתאים. מכיוון שלחולי סכרת אין תחושה טובה מספיק ברגליהם כמו לאנשים שאינם חולי סכרת, הם לא מבחנים בשפשוף הנגרם לרגליהם מנעליים, ומכאן שוב המרחק קצר לכאב, פצע ולזיהום ולדלקת בכף הרגל.

חולי סכרת צריכים להיות מודעים למגוון הבעיות הפוטנציאליות האלה, להיערך ולהימנע בהתאם, כדי למנוע נזק לרגל, כאבים ובעיות.

חולי סכרת צריכים להקפיד על בדיקה יומיומית, שגרתית של כפות הרגליים ולזהות שפשופים, חתכים, וגירויים בעור. יש צורך לשים דגש ואת מירב האמצעים הדרושים על מנת לעקוב ולמנוע עור סדוק או פגם בעור. טיפול אפשרי למשל הוא מריחת קרמים מיוחדים לכף הרגל.
לחולי סכרת, מניעת הבעיה, היא הדרך הקלה והיעילה ביותר למנוע כאב וסיבוכים שעשויים להיות חמורים יותר ואף לגרום נזק לרגל.

מדרסים לסוכרת מותאמים אישית, יכולים לספק את הנוחות ואת ההגנה לכף הרגל הסוכרתית. בעזרת שימוש בחומרים מיוחדים למדרסים המספקים גמישות, ריפוד וספיגת זעזועים. חומר נפוץ ומומלץ על ידי רופאים רבים הוא הפלסטיזוט=plastazote (חומר דמוי קצף, שנועד להכיל את הלחץ "נקודות מגע" של כף הרגל ולהתאים את הרגל לנקודות החום והלחץ).

מדרסים לסוכרת יכולים לעזור במניעת כאב בכף הרגל, לספק תמיכה מצוינת לקשת, לסייע לשמור על תנוחה טובה של מנח כף הרגל ולאפשר לרגליים להישאר מאוזנות בעת הליכה או בזמן עמידה.
המדרסים שימושיים מאוד גם בסיוע לכל מי שחווה כאבים בכפות הרגליים להרגיש נוח יותר, לעיתים קרובות אפילו יכולים לסייע לפתור בעיות רגליים לחלוטין.

אולי יעניין אותך גם

תותבות ידיים

תותבות ידיים מתחלקות למספר סוגים: תותבות קוסמטיות- כף היד והכפפה מותאמים לגפה החסרה כמו כף היד הנגדית הקיימת. הצבע והגודל מדמים יד אמיתית. לעיתים אפילו

קרא עוד »

תותבות

תפקידן של תותבות רגליים וידיים הוא להשיב יכולת חלקית לתפקוד של גפיים, כמו גם לתרום לביטחון העצמי ולהתמודדות הנפשית והפיזית של אובדן איבר. מכון אשד

קרא עוד »

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
1-700-700-397

חוזרים אלייך עם הצעת מחיר למוצר
דילוג לתוכן